Gizlilik politikası

İşbu gizlilik politikasında yer alan koşullar, cocukbakimelemani.com sitesinin veri toplama ve kullanma şeklini açıklamaktadır.

Bilgi Toplama

cocukbakimelemani.com site kullanıcılarının siteyi ziyaret ettiği andan son ana kadar hiçbir şekilde IP, konum bilgisi ya da çerez toplamamaktadır. cocukbakimelemani.com Gazete seri ilan, İnternet seri ilan, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti’dir. Hiç bir koşulda yayınlanan ilana “BAŞVURU” almaz, “ÜYELİK” ve “CV BİLGİSİ l CV FORMU” talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan iş ilanı veren kişi veya kurumsal firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru ilanda yayınlanan iş adresine, telefon, faks numarasına, veya e-mail adresine şahsen başvuru ile gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yer alan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. cocukbakimelemani.com iş ve eleman ilan sistemi iş arayan ilanlarını internet sayfalarında 15 gün süreli ücretsiz yayınlar. Ancak sitede yer alan reklam içerikli üçüncü taraf uygulamalarının bilgi toplama şekli hakkında kesin bir bilgi verilmemektedir.

Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda cocukbakimelemani.com, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  • Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  • Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  • Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

Üyelik Şartları

cocukbakimelemani.com sitemizde herhangi bir üyelik bulunmamaktadır. İlanlar üye olunmadan  seri ilan, iş ilanı, gazeteye ilan şeklinde verilebilmektedir.

İş İlanları

cocukbakimelemani.com sitesi üzerinde ilan vermek ya da sistemi kullanabilmek için cocukbakimelemani.com üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır. Siteye gönderilen tüm ilanlar uygunluk durumu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Yayınlanan iş ilanlarında firmanın bilgileri ve ilan bilgileri herkese açık bir biçimde sunulmaktadır. Bu sebepten ilanda iş tanımı ve pozisyon adı detaylı şekilde belirtilmelidir. Sitemize eklenen hiçbir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Tüm ilanların sorumluluğu, ilanı ekleyen firmanın kapsamındadır. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir ya da istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. cocukbakimelemani.com hiçbir ilanı yayınlama zorunluluğuna sahip değildir, uygun görülmeyen ilanları yayınlamayabilir. Gerekli görülen durumlarda firmaya haber verilmeksizin ilanda değişiklik yapılabilir ya da ilan iptal edilebilir.

İş Arayanlar

cocukbakimelemani.com iş ilanlarını seri ilan, gazete ilanı şeklinde  yayınlamaktadır, sitemiz üzerinden herhangi bir iş başvurusu yapılmamaktadır. Başvurular ilan sahibinin göstereceği iş adresine, telefon, faks numarasına, veya e-mail adresine şahsen başvuru ile gerçekleşir.

Gizlilik Sözleşmesi Değişikliği

cocukbakimelemani.com işbu gizlilik sözleşmesinde belirtilen tüm maddelerde dilediği zaman gerektirdiği şekilde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasalara aykırı ya da site haklarını ihlal eden bir davranış gerçekleştirilmediği müddetçe, bu sözleşmede yer alan tüm haklarınız koruma altında olacaktır. cocukbakimelemani.com sitesinin gizlilik sözleşmesindeki değişikliklerin son hâli daima bu sayfada yayınlanacaktır.

KULLANIM ŞARTLARI